Minggu Persekolahan 2021 Kumpulan A dan B

by Cikgu Ayu dot My

Saya kongsikan senarai minggu persekolahan 2021 bagi negeri-negeri yang berada dalam kumpulan A dan kumpulann B. Senarai minggu persekolahan, pengajaran dan pembelajaran (PdP) atau PdPc ini diharapkan dapat memudahkan urusan guru-guru dalam penyediaan bahan berkaitan.

Minggu Persekolahan 2021 – Kumpulan A

MingguMulaTamat
Minggu 120.01.202121.01.2021
Minggu 224.01.202128.01.2021
Minggu 331.01.202104.02.2021
Minggu 407.02.202111.02.2021
Minggu 514.02.202118.02.2021
Minggu 621.02.202125.02.2021
Minggu 728.02.202104.02.2021
Minggu 807.03.202111.03.2021
Minggu 914.03.202118.03.2021
Minggu 1021.03.202125.03.2021
Minggu 1105.04.202109.04.2021
Minggu 1211.04.202115.04.2021
Minggu 1318.04.202122.04.2021
Minggu 1425.04.202129.04.2021
Minggu 1502.05.202106.05.2021
Minggu 1609.05.202113.05.2021
Minggu 1716.05.202120.05.2021
Minggu 1823.05.202127.05.2021
Minggu 1913.06.202117.06.2021
Minggu 2020.06.202124.06.2021
Minggu 2127.06.202101.07.2021
Minggu 2204.07.202108.07.2021
Minggu 2311.07.202115.07.2021
Minggu 2425.07.202129.07.2021
Minggu 2501.08.202105.08.2021
Minggu 2608.08.202112.08.2021
Minggu 2715.08.202119.08.2021
Minggu 2822.08.202126.08.2021
Minggu 2929.08.202102.09.2021
Minggu 3005.09.202109.09.2021
Minggu 3119.09.202123.09.2021
Minggu 3226.09.202130.09.2021
Minggu 3303.10.202107.10.2021
Minggu 3410.10.202114.10.2021
Minggu 3517.10.202121.10.2021
Minggu 3624.10.202128.10.2021
Minggu 3731.10.202104.11.2021
Minggu 3808.11.202112.11.2021
Minggu 3914.11.202118.11.2021
Minggu 4021.11.202125.11.2021
Minggu 4128.11.202102.12.2021
Minggu 4205.12.202109.12.2021

Minggu Persekolahan 2021 – Kumpulan B

MingguMulaTamat
Minggu 120.01.202122.01.2021
Minggu 225.01.202129.01.2021
Minggu 301.02.202105.02.2021
Minggu 408.02.202112.02.2021
Minggu 515.02.202119.02.2021
Minggu 622.02.202126.02.2021
Minggu 701.03.202105.02.2021
Minggu 808.03.202112.03.2021
Minggu 915.03.202119.03.2021
Minggu 1022.03.202126.03.2021
Minggu 1105.04.202109.04.2021
Minggu 1212.04.202116.04.2021
Minggu 1319.04.202123.04.2021
Minggu 1426.04.202130.04.2021
Minggu 1503.05.202107.05.2021
Minggu 1610.05.202114.05.2021
Minggu 1717.05.202121.05.2021
Minggu 1824.05.202128.05.2021
Minggu 1914.06.202118.06.2021
Minggu 2021.06.202125.06.2021
Minggu 2128.06.202102.07.2021
Minggu 2205.07.202109.07.2021
Minggu 2312.07.202116.07.2021
CPP 217.07.202125.07.2021
Minggu 2426.07.202130.07.2021
Minggu 2502.08.202106.08.2021
Minggu 2609.08.202113.08.2021
Minggu 2716.08.202120.08.2021
Minggu 2823.08.202127.08.2021
Minggu 2930.08.202103.09.2021
Minggu 3006.09.202110.09.2021
CPP 213.09.202117.09.2021
Minggu 3120.09.202124.09.2021
Minggu 3227.09.202101.10.2021
Minggu 3304.10.202108.10.2021
Minggu 3411.10.202115.10.2021
Minggu 3518.10.202122.10.2021
Minggu 3625.10.202129.10.2021
Minggu 3701.11.202105.11.2021
Minggu 3808.11.202112.11.2021
Minggu 3915.11.202119.11.2021
Minggu 4022.11.202126.11.2021
Minggu 4129.11.202103.12.2021
Minggu 4206.12.202110.12.2021


Semoga dengan perkongsian Minggu Persekolahan 2021 Kumpulan A dan B ini sedikit sebanyak dapat memberikan info dan manfaat kepada rakan-rakan guru, ibu bapa serta murid-murid yang masih setia ke sini. Terima kasih atas sokongan semua.

Berkali-kali pesan pada diri, jangan sombong dengan Tuhan. Sentiasa berdoa dipelihara hidup, diberikan kesejahteraan dunia akhirat kepada diri, keluarga dan para sahabat. Semoga segala urusan kita dipermudahkan-Nya. ربّ يسّر ولا تعسّر ربّ تمّم بالخير

Related Posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.